Żywioły
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 643
41,5 x 33 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. g.: "Erna Rosenstein"
oznaczenie na krośnie (częściowo czytelne): 33 x 41