Żywioł I
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 3329
48,5 x 32 cm w świetle ramy
akryl/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "ErnaRosenstein"
na odwrocie napis: ” ŻYWIOŁ” I
Proweniencja
ze zbiorów Jadwigi Maziarskiej