Żywioł I

ID: 3329

Proweniencja

ze zbiorów Jadwigi Maziarskiej

48,5 x 32 cm w świetle ramy

akryl/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "ErnaRosenstein"

na odwrocie napis: ” ŻYWIOŁ” I