Ziemia, ziemia
Maciejowski Marcin (1974-)
ID: 6853
21 x 29,5 cm
Sygnatura
sygn. l. d.: "M. Maciejowski"
Stan zachowania: podłużne zagięcie papieru
Proweniencja