Zestaw artystyczny

ID: 544

51,5 x 69,7 cm

technika mieszana

Sygnatura

sygn. p. d.: "Whielki Krasnal"; sygn. i dat. na pędzlu: "Whielki Krasnal The Krasnals 2019"; sygn. na odwrocie: "Whielki Krasnal"

Datowanie

2019

Proweniencja: