Zestaw artystyczny
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 544
51,5 x 69,7 cm
technika mieszana
Sygnatura
sygn. p. d.: "Whielki Krasnal"; sygn. i dat. na pędzlu: "Whielki Krasnal The Krasnals 2019"; sygn. na odwrocie: "Whielki Krasnal"
Datowanie
2019
Proweniencja: