Zenek Martyniuk
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 556
70 x 45 cm
gwasz/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. prawy bok: "THE KRASNALS‘ 2017"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Król jest tylko jeden / Zenek Martyniuk” / The Krasnals‘ 2017 / Whielki Krasnal
Datowanie
2017
Proweniencja: