Zenek Martyniuk

ID: 556

70 x 45 cm

gwasz/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. prawy bok: "THE KRASNALS‘ 2017"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Król jest tylko jeden / Zenek Martyniuk” / The Krasnals‘ 2017 / Whielki Krasnal

Datowanie

2017

Proweniencja: