Zapis w błękicie, 1971

ID: 6929

2 000 zł

Proweniencja

38 x 48 cm (arkusz)

akwaforta, akwatinta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "RHaubenstock 71" (ołówkiem)

Datowanie

1971

oznaczenie egzemplarza l. d.: "I/XX" (ołówkiem)