Zaklęci w przestrzeni, 2020

ID: 4575

Proweniencja

80,5 x 140 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "T. Sętowski"

Datowanie

2020

Okazałe dzieło współczesnego mistrza realizmu magicznego. Artysta tworząc w charakterystycznej stylistyce, przenosi inspiracje sztuką baroku, surrealizmem i literaturą, w oryginalny świat swojej wyobraźni. Tym samym powstają nietuzinkowe dzieła zachwycające swobodą w budowaniu przestrzeni obrazu i realistycznym oddaniem szczegółów. Artysta zdobył popularność także za granicą. Swoje dzieła prezentował na wystawach m. in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Belgii, Holandii, Stanach Zjednoczonych czy Francji.

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "MUZEUM WYOBRAŹNI / ul. OŁAWSKA2 / CZĘSTOCHOWA / Tomek Sętowski 2020 Zaklęci w przestrzeni / olej, płótno 80 cm x 140 cm"