Wyścig
Vorbrodt Krzysztof (1929-2001)
ID: 1147
28 x 40 cm w św. p-p.
akwarela/tektura
Datowanie
lata 50. XX w.
napis p. d.: CAV [?] (ołówkiem)
Pęknięcie papieru w lewym górnym rogu.