Wszyscy kochamy Pudelka – z cyklu: Piękno w sztuce

ID: 3819

90 x 89,7 cm

akryl/płótno

Datowanie

2008

napis na odwrocie: "Wszyscy kochamy / Pudelka / z cyklu / Piękno w sztuce / 2008 / Wielki Krasnal / The Krasnals"