Wszyscy kochamy Pudelka – z cyklu: Piękno w sztuce
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 3819
90 x 89,7 cm
akryl/płótno
Datowanie
2008
napis na odwrocie: "Wszyscy kochamy / Pudelka / z cyklu / Piękno w sztuce / 2008 / Wielki Krasnal / The Krasnals"