Wszyscy chcą żyć
Hajdamowicz Konrad (1990-)
ID: 693
100 x 100 cm
technika własna/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu krosna: "Hajdamowicz 2017"; sygn. na prawym boku krosna: "HK"
napis u dołu krosna: Wszyscy chcą żyć