Wednesday

ID: 3835

110 x 110,2 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "AQUALOOPA"

na odwrocie napis: "AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA / WEDNESDAY / AKRYL / 2.14"