Wednesday
Chołda Igor (1978-)
ID: 3835
110 x 110,2 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "AQUALOOPA"
na odwrocie napis: "AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA / WEDNESDAY / AKRYL / 2.14"