Warhol & Campbell’s, 2017

ID: 5782

Proweniencja

44,8 x 31,8 cm

technika własna/szablon

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Death NYC 2017" (ołówkiem)

Datowanie

2017

Do pracy dołączony certyfikat grupy DEATH NYC

oznaczenie p. d.: "AP" (ołówkiem); pieczęć tłoczona l. d. z napisem w otoku: "artery DEATH & CO oraz: EST. 2009"