Warhol & Campbell’s, 2017
Death NYC (-)
ID: 5782
44,8 x 31,8 cm
technika własna/szablon
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Death NYC 2017" (ołówkiem)
Datowanie
2017
oznaczenie p. d.: "AP" (ołówkiem); pieczęć tłoczona l. d. z napisem w otoku: "artery DEATH & CO oraz: EST. 2009"
Proweniencja
Do pracy dołączony certyfikat grupy DEATH NYC