W labiryncie
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 3338
20,2 x 13,7 cm
długopis/papier
Sygnatura
sygn. z lewej u dołu: "E Rosenstein"
Proweniencja
ze zbiorów Jadwigi Maziarskiej