Ursynów
Leto Norman (1980-)
ID: 2153
125,2 x 100,3 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "URSYNÓW / NORMAN / 2009; NORMAN 2009 URSYNÓW; URSYNÓW NORMAN 2009"
Proweniencja