Ursynów

ID: 2153

Proweniencja

125,2 x 100,3 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "URSYNÓW / NORMAN / 2009; NORMAN 2009 URSYNÓW; URSYNÓW NORMAN 2009"