Układ geometryczny z kołami, 1962
Berdyszak Jan (1934-2014)
ID: 4473
60,7 x 24,5 cm
gwasz, technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962
Proweniencja