Tramp Bridge (Poland), 2022

ID: 6203

Proweniencja

52 x 35 cm w św. p-p. (arkusz)

fotografia czarno-biała/papier Baryta MONO 290

Datowanie

2022

edycja: 2/4 + 1 A.P.

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.