Toskania
Biczak Marlena (1989-)
ID: 2551
100 x 70 cm (wym. grafiki)
odprysk, akwatinta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2012"
Datowanie
2012
oznaczenie egzemplarza l. d.: "22/100"; napis u dołu: "Toskania"; Praca uzyskała nagrodę Grand Prix w konkursie „Grafika Roku 2012”