Too fast for me (Turkey), 2022

ID: 6201

Proweniencja

35 x 52 cm w św. p-p. (arkusz)

fotografia czarno-biała/papier Baryta MONO 290

Datowanie

2022

edycja: 2/3 + 1 A.P.

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.

Ar­tysta-fotograf o pseudonimie von Hirschberg. Jego sztuka jest dyna­miczna i podlega ciągłym eksperymentom kreacyjnym. Artysta nie ogranicza się jedynie do pracy w studio. Fotografuje zarówno ludzi, jak i krajobrazy. Często tworzy w terenie, a aparat towarzyszy mu w codzienności. Tworzy cykle reportażowe, fotografię konceptualną, ar­chitektoniczną oraz uliczną. Zajmuje się również fotografią modową, współpracując z międzynarodowymi agencjami i domami mody.