35 x 52 cm w św. p-p. (arkusz)
fotografia czarno-biała/papier Baryta MONO 290
Datowanie
2022
Proweniencja
edycja: 2/3 + 1 A.P.
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.
Artysta-fotograf o pseudonimie von Hirschberg. Jego sztuka jest dynamiczna i podlega ciągłym eksperymentom kreacyjnym. Artysta nie ogranicza się jedynie do pracy w studio. Fotografuje zarówno ludzi, jak i krajobrazy. Często tworzy w terenie, a aparat towarzyszy mu w codzienności. Tworzy cykle reportażowe, fotografię konceptualną, architektoniczną oraz uliczną. Zajmuje się również fotografią modową, współpracując z międzynarodowymi agencjami i domami mody.