Thomas Mann & Brigitte Bardot, z cyklu: „GoodFellas”, 2014
ID: 6580
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 6580
35 x 40 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. dat. i opisany na odwrocie: „Thomas Mann / Brigitte Bardot / GoodFellas series” / 2014 / The Krasnals / Whielki Krasnal"
Datowanie
2014
Proweniencja
Obraz wystawiany i reprodukowany:
"Czułem skurcze twojego przełyku", Galeria Miejska, Wrocław, 2016, s. 71.