The Harbinger, 2024
Piętka Patrycja (1998-)
ID: 7014
50 x 50 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "2024 / ”THE HARBINGER” / PATRYCJA PIĘTKA"
Proweniencja