Szczury
Sroka Jacek (1957-)
ID: 1527
100 x 100,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. g.: "SROKA 1987"; sygn. i opisany na krośnie: "JACEK SROKA / SZCZURY / [adres artysty]"
Datowanie
1987
Proweniencja: