Szczury

ID: 1527

100 x 100,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. g.: "SROKA 1987"; sygn. i opisany na krośnie: "JACEK SROKA / SZCZURY / [adres artysty]"

Datowanie

1987

Proweniencja: