Szara kamienica
Roginsky Mikhail (1931-2004)
ID: 5219
90 x 60 cm
akryl, olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Roginsky"
San zachowania: uszkodzenia, ubytki warstwy malarskiej
Proweniencja