Struktura szara
Berdyszak Jan (1934-2014)
ID: 2655
23 x 33 cm w św. p-p
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. g.: JAN / BER / DYSZ / AK / 19 / 87 (ołówkiem)
Datowanie
1987