Statek nadziei
Sętowski Tomasz (1961-)
ID: 2109
38 x 28 cm w św. p-p.
olej/płótno na płycie
Sygnatura
sygn. p. d.: "T. Sętowski"
Datowanie
2015
na odwrocie autorsko opisany: "MUZEUM WYOBRAŹNI / Tomek Sętowski / „Statek nadziei” / olej, płótno na płycie / 2015 / 29 cm x 40 cm"; na odwrocie nalepka i pieczęć galeryjna
Proweniencja
kolekcja, prywatna, Kraków