Statek nadziei

ID: 2109

Proweniencja

kolekcja, prywatna, Kraków

38 x 28 cm w św. p-p.

olej/płótno na płycie

Sygnatura

sygn. p. d.: "T. Sętowski"

Datowanie

2015

na odwrocie autorsko opisany: "MUZEUM WYOBRAŹNI / Tomek Sętowski / „Statek nadziei” / olej, płótno na płycie / 2015 / 29 cm x 40 cm"; na odwrocie nalepka i pieczęć galeryjna