Spotkanie
Siudmak Wojciech (1942-)
ID: 3548
27,6 x 37,1 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK / Paris 15.07.2012
Datowanie
2012