Spatium Areas IX

ID: 2220

6 000 zł

Proweniencja

100 x 80 cm

technika mieszana/płyta

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "MAREK PALUCH / „SPATIUM AREAS IX” 2017 / MIX MEDIUM / 100 x 80 cm."

Datowanie

2017

Zajmuje się malarstwem, grafiką, rzeźbą i fotografią. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkiem prof. Andrzeja Strumiłły i prof. Tadeusza Brzozowskiego. Prace artysty prezentowane były na licznych wystawach krajowych i zagranicznych, przykładowo w Japonii, Kanadzie, RPA, Niemczech czy Anglii. Artysta należy do krakowskiego Związku Polskich Artystów Plastyków i Grupy Artystycznej Jasień.