Sorrow, 2021

ID: 4541

Proweniencja

90 x 100 cm

akryl, olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "2021 / „Sorrow” / Patrycja / Piętka"

"Głębia", Art Agenda Nova, Kraków, 26 kwietnia - 31 maja 2021.

Datowanie

2021

Studentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, aktywnie uczestniczy w działalności wystawienniczej. W twórczości artystki można dostrzec inspiracje kinematografią i teatrem, a także motywy miasta nocą czy podróży. Oferowany obraz namalowany w konwencji realistycznej zwraca uwagę zimną paletą barw i przejmującą, emocjonalną narracją.