Sens ujawnia się po 60 sekundach patrzenia
Zawada Michał (1985-)
ID: 3266
90 x 90 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "Michał Zawada 2010"
Datowanie
2010