Salvador Dalí & Cinderella
(Death NYC) MISSING PIECE (-)
ID: 6343
45 x 32 cm
offset/szablon
Sygnatura
sygn. l. d.: "mp" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "AP" (ołówkiem);
opisany p. d.: "31215" [?] (ołówkiem);
- opisany: "MISSING PIECE" (ołówkiem);
- nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"