S.P XXXV, 2023

ID: 6576

Proweniencja

101 x 101 cm (całkowity wymiar)

technika mieszana, emalia, akryl/płyta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "MAREK JERZY PALUCH 2023."; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "MAREK PALUCH / „S. P” XXXV ” 2023."

Datowanie

2023

Zajmuje się malarstwem, grafiką, rzeźbą i fotografią. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkiem prof. Andrzeja Strumiłły i prof. Tadeusza Brzozowskiego. Prace artysty prezentowane były na licznych wystawach krajowych i zagranicznych, przykładowo w Japonii, Kanadzie, RPA, Niemczech czy Anglii. Artysta należy do krakowskiego Związku Polskich Artystów Plastyków i Grupy Artystycznej Jasień.