Rozkapryszona wśród ludzi

ID: 553

130 x 130 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "ROZKAPRYSZONA / WŚRÓD LUDZI / NORMAN 2014"

Obraz wystawiany i reprodukowany: Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec-kwiecień 2016, s. 147 (il. barwna).

Datowanie

2014

Proweniencja: