Royal Family

ID: 2257

olej/płótno

Obraz wystawiany i reprodukowany: The Krasnals. Whielki Krasnal / Czułem skurcze twojego przełyku, Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław, luty 2016 r., s. 57 (il. barwna).

sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Royal Family” / The Krasnals / 2015 / Whelki Krasnal

Datowanie

2015