Robotnicy

ID: 2103

Proweniencja

- zakup - Starmach Gallery - kolekcja prywatna, Kraków

18,5 x 26,5 cm w św. p-p.

flamaster/papier

Stan zachowania: uszkodzenia, ubytki i zaplamienia papieru