Robotnicy
Kantor Tadeusz (1915-1990)
ID: 2103
18,5 x 26,5 cm w św. p-p.
flamaster/papier
Stan zachowania: uszkodzenia, ubytki i zaplamienia papieru
Proweniencja
- zakup - Starmach Gallery - kolekcja prywatna, Kraków