Render - nieistniejąca przestrzeń

ID: 3719

54 x 100 cm

wydruk na dibondzie, akryl

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "RENDER - / NIEISTNIEJĄCA / PRZESTRZEŃ / NORMAN / 2008 – II / 1/1"

Nieistniejące przestrzenie wystaw, Muzeum Historii Fotografii, Kraków, 19.04 - 07.05.2017 oraz Galeria Miasta Ogrodów, Katowice, 15.02. - 08.04.2018.

Datowanie

2008