Rebeka
Skąpski Jerzy (1933-)
ID: 1534
81 x 65 cm
olej/płótno
Datowanie
1964
opisany na krośnie: JERZY SKĄPSKI KRAKÓW / »Rebeka« ol. 1964 81 x 65
Proweniencja: