Przyczepa widziana podczas spaceru, 2021
Leto Norman (1980-)
ID: 5155
150,5 x 110 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "NORMAN 2023 / PRZYCZEPA WIDZIANA / PODCZAS SPACERU"
Datowanie
2021
Proweniencja