Przepowiednia
Bożek Kacper (1974-)
ID: 1355
ok. 59 x 78 cm
akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVII / XXI" (ołówkiem)
Datowanie
2017
oznaczenie egzemplarza l. d.: 9/100 (ołówkiem);
napis u dołu: PRZEPOWIEDNIA (ołówkiem)