Przepowiednia

ID: 1355

ok. 59 x 78 cm

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVII / XXI" (ołówkiem)

Datowanie

2017

oznaczenie egzemplarza l. d.: 9/100 (ołówkiem);

napis u dołu: PRZEPOWIEDNIA (ołówkiem)