Przepływy
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 1924
23 x 31,5 cm w św. p-p.
akwarela, gwasz, tusz/papier
Sygnatura
sygn. lewy bok: "E. Rosenstein"; sygn. i opisany na odwrocie: „PRZEPŁYWY” / E. Rosenstein