Przepływy

ID: 1924

23 x 31,5 cm w św. p-p.

akwarela, gwasz, tusz/papier

Sygnatura

sygn. lewy bok: "E. Rosenstein"; sygn. i opisany na odwrocie: „PRZEPŁYWY” / E. Rosenstein