Przemiana

ID: 3333

Proweniencja

ze zbiorów Jadwigi Maziarskiej

25,2 x 20,2 cm

akryl, płótno naklejone na płytę

Sygnatura

sygn. p. d.: "E. Rosenstein"

na odwrocie napis: "„PRZEMIANA” / E. R"