Przemiana
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 3333
25,2 x 20,2 cm
akryl, płótno naklejone na płytę
Sygnatura
sygn. p. d.: "E. Rosenstein"
na odwrocie napis: "„PRZEMIANA” / E. R"
Proweniencja
ze zbiorów Jadwigi Maziarskiej