Przegięcie
Leto Norman (1980-)
ID: 1546
120 x 160 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PRZEGIĘCIE / – NORMAN 2014"
"Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016.
"Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016, s. 155 (il. barwna).
Datowanie
2014
Proweniencja: