Przed zmrokiem
Tukan-Wolski Eugeniusz (1928-2014)
ID: 1531
45 x 32,5 cm w świetle ramy
akryl/płyta
Sygnatura
sygn. p. d.: "tukan / 0,1"
Proweniencja:
Obraz wystawiany i reprodukowany:
Eugeniusz Tukan-Wolski – malarstwo, Connaisseur Salon Dzieł Sztuki, Galeria Sztuki Raven, Kraków 2019, s. 16 (il. barwna).