Prostokąt literalny, z cyklu: Czarno na białym

ID: 2275

174 x 120 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany p. d.: Cykl „CZARNO NA BIAŁYM” / tytuł „PROSTOkąt literalny” / BARBARA WRONISZEWSKA / KRAKÓW 27.09.2018

Obraz wystawiany i reprodukowany w katalogu: IV Bożonarodzeniowy Salon Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Krakowskiego. Malarstwo. Rzeźba, Grafika, Kraków, 2018, s. 17.

Datowanie

2018