Projekt okładki

ID: 2562

30,5 x 42,2 cm

technika własna, akryl/płótno naklejone na tekturę

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "Tomasz / Baran / 2012"

Datowanie

2012

oznaczenie egzemplarza na odwrocie: "3 / 9"