Projekt kostiumu

ID: 3193

32 x 22 cm w św. p-p.

gwasz, ołówek/karton

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "16. III. 67 jms" (długopisem)

Datowanie

1967

na odwrocie: - napisy: ….? "/ 13. III. 67" (długopisem) oraz "Puck? / Adamski / Zieliński w kr. / Almert / Kamiński / Dymecki / Polański" (ołówkiem i długopisem); - oznaczenie l. g.: "2"; - oznaczenie l. d.: "46"