Portret z profilu, 1976
Panek Jerzy (1918-2001)
ID: 6887
29,5 x 20,2 cm
pastel/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Panek 76" (ołówkiem)
Datowanie
1976
Proweniencja