Portret od spodu, 2018

ID: 5776

Proweniencja

150,2 x 110,2 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PORTRET / OD SPODU / BOTTOM-WISE / PORTRAIT / NORMAN 2018"

"Kintop. Od filmu. Norman Leto", Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, Kalisz, czerwiec-sierpień 2018.

Datowanie

2018