Południe
Sroka Jacek (1957-)
ID: 1131
190 x 135 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. g.: "SROKA 1993"
Datowanie
1993
– sygn. i dat.: 943/1993 / JACEK SROKA [adres artysty];
– napis: POŁUDNIE;
– nalepka z opisem: sud 1993;
– pieczęć (nieczytelna) i oznaczenie: 02III-632/95