Południe

ID: 1131

190 x 135 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. g.: "SROKA 1993"

Datowanie

1993

– sygn. i dat.: 943/1993 / JACEK SROKA [adres artysty];

– napis: POŁUDNIE;

– nalepka z opisem: sud 1993;

– pieczęć (nieczytelna) i oznaczenie: 02III-632/95