Pole dyskretnych zmian barwnych 1b, 2020/2021
Pamuła Jan (1944-2022)
ID: 7341
120 x 120 cm
druk pigmentowy/płótno Hahnemühle
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "JAN PAMUŁA / POLE DYSKRETNYCH ZMIAN BARWNYCH 1b / 2020 / Egz. 1. 2021"
Datowanie
2020/2021
Proweniencja
- zakup od artysty; - kolekcja prywatna, Kraków
na krośnie hologram z certyfikatem jakości i numerem
Praca posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora.