Pole dyskretnych zmian barwnych 1b, 2020/2021

ID: 7341

Proweniencja

- zakup od artysty; - kolekcja prywatna, Kraków

120 x 120 cm

druk pigmentowy/płótno Hahnemühle

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "JAN PAMUŁA / POLE DYSKRETNYCH ZMIAN BARWNYCH 1b / 2020 / Egz. 1. 2021"

Datowanie

2020/2021

na krośnie hologram z certyfikatem jakości i numerem

Praca posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora.