70 x 70 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "The Krasnals ‘2023"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: ”Po prostu nic” / The Krasnals ‘2018 / Whielki Krasnal"
Proweniencja
opisany na krośnie: "PRACA PREZENTOWANA NA WYSTAWIE „THE KRASNALS. AUTOPORTRET POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI” / MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU, 2023/2024" (markerem)
Obraz wystawiany i reprodukowany:
The Krasnals. Autoportret polskiej rzeczywistości, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, 10.11.2023 – 25.02.2024, Bytom 2023 (il. barwna).