Pierwszy pocałunek młodszego brata

ID: 6149

Proweniencja

z kolekcji artysty, Praga

24 x 31,5 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. l. d.: "JAN SAUDEK"

napis u dołu: "»Prvni polibek bratřĭčkovi« Model print PRINT FINISHED: MAY 10,’ 17"

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.

- Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

- Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.