Pierwszy pocałunek młodszego brata
Saudek Jan (1935-)
ID: 6149
24 x 31,5 cm
fotografia czarno-biała
Sygnatura
sygn. l. d.: "JAN SAUDEK"
Proweniencja
z kolekcji artysty, Praga
napis u dołu: "»Prvni polibek bratřĭčkovi« Model print PRINT FINISHED: MAY 10,’ 17"
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.
- Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.
- Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.